PRACA w CONSTRACO

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy:

Montera/magazyniera
(możliwość przyuczenia)

Miejsce pracy: Gdańsk, Bysewska 47.

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie min. obsługa procesu dostarczania surowca i
składowania wyrobów gotowych, kontrola jakości surowca, kompletowanie towarów oraz ich
wydawanie/wysyłka z magazynu, przygotowywanie materiału niezbędnego do produkcji, obsługa
maszyn i urządzeń produkcyjnych, prace monterskie na produkcji.

Od kandydatów oczekujemy:

  • minimum wykształcenie zawodowe – branżowe,
  • doświadczenie w pracy na produkcji (mile widziane),
  • uprawnienia do obsługi suwnic (mile widziane),
  • uprawnienia do obsługi wózków widłowych (mile widziane),
  • dokładność, sumienność, zdolności manualne,
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 2-zmianowym,
  • zaangażowanie i silna motywacja do pracy,
  • umiejętność pracy zespołowej, dzielenia się wiedzą, wspierania oraz zastępowania współpracowników,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Obowiązki:

  • obsługa maszyn i urządzeń produkcyjnych,
  • prace monterskie na produkcji,
  • wypełnianie dokumentacji produkcyjnej,
  • przygotowanie materiału niezbędnego do produkcji.

Oferujemy:

  • interesującą pracę, dającą możliwość awansu w rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie zawsze na czas,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia i kursy zewnętrzne,
  • pracę w komfortowych warunkach w nowej siedzibie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: a.banasiak (at) constraco.com

Doradcę techniczno-handlowego

Miejsce pracy: region wschodni: województwa mazowieckie, podlaskie i lubelskie.

Zadaniem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie min. pozyskiwanie, obsługa i koordynacja zamówień na wyznaczonym terenie. Rozumiemy przez to szczególnie:

  • Budowanie relacji z istniejącymi klientami oraz pozyskiwanie nowych klientów (inwestorzy, architekci, wykonawcy)
  • Doradztwo techniczne w zakresie promowanych rozwiązań
  • Prowadzenie szkoleń, seminariów i konferencji mające na celu promocję oferowanych rozwiązań.
  • Dokumentacja prowadzonej aktywności i wyników z wykorzystaniem systemu CRM

  • minimum wykształcenie średnie, preferowane wyższe, mile widziane techniczne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • mile widziana znajomość branży konstrukcji lub budowlanej, znajomość rynku inwestycyjnego pożądana,
  • umiejętność czytania dokumentacji projektowej – (AutoCad) będzie dodatkowym atutem,
  • mile widziana znajomość języka angielskiego lub/i rosyjskiego,
  • sumienność, zaangażowanie w pracę, umiejętność pracy pod presją.

Obowiązki:

  • pozyskiwanie klientów na wyznaczonym terenie,
  • obsługa zapytań,
  • realizacja planów sprzedażowych,
  • doradztwo techniczne w oparciu o współpracę z Działem Konstrukcyjnym,
  • koordynacja pracy z Działem Produkcji.

Oferujemy:

  • pracę przy innowacyjnym, unikalnym na skalę kraju projekcie,
  • narzędzia pracy (samochód, telefon, komputer),
  • niezbędne oprogramowanie do realizacji zadań,
  • dobre, adekwatne do osiąganych wyników wynagrodzenie,

podstawa plus część ruchoma uzależniona od wyników według bardzo jasnych kryteriów – bez
górnej granicy

  • możliwość rozwoju zawodowego.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres e-mail: info@constraco.com